Package Details

Tururi combinate: turul orașului Dubai + turul Abu Dhabi + Safari în deșert

149,00 USD
în stoc
Numai 0 rămase
Tour Code
combo tour

Pachetul Super Saver este o selecție ideală care include toate cele trei tururi populare - turul orașului Dubai, turul orașului Abu Dhabi, safari în deșert cu cină și spectacole oferite la cele mai mici prețuri fără a compromite calitatea. Acest program poate fi realizat în 2 zile sau în 3 zile, conform alegerii și timpului oaspeților.

 

 • Ce este inclus

   
  • Luați și plecați de la hotelurile din Dubai
  • Ridicați și plecați de la terminalul de croazieră din Dubai
  • Turul orașului Dubai (sic) - Vizită la cele mai importante momente importante ale turneului Dubai
  • Turul orașului Abu Dhabi (sic) - Vizită la cele mai importante momente din Abu Dhabi
  • Safari în deșert cu cină la grătar, spectacole live și activități (jumătate de zi)

   

  Ceea ce nu este inclus

  • Scaune VIP la camping
  • Plimbare cu ATV-ul cu quad
  • Bauturi alcoolice
  • Prânz în timpul turneului Abu Dhabi

  Prezentare generală

  Pachetul Super Saver este o selecție ideală care include toate cele trei tururi populare - turul orașului Dubai, turul orașului Abu Dhabi, safari în deșert cu cină și spectacole oferite la cele mai mici prețuri fără a compromite calitatea. Acest program poate fi realizat în 2 zile sau în 3 zile, conform alegerii și timpului oaspeților.

   

 • Itinerariu

  Programul este inclus cu un tur al orașului Dubai de 5 ore, pachet de safari în deșert de 7 ore cu cină cu spectacole live și un tur complet al Abu Dhabi.

  Ziua # 1 - Tur al orașului Dubai cu ghid vorbitor de limbă engleză pe scaun în baza autocarului. Este un tur complet de 5 ore prin Dubai, inclus cu vizite la atracțiile din Dubai din Dubaiul Vechi și cel Nou. Turul include vizita la Insulele Palm, Atlantis drive, oprirea foto a plajei Burj Al Arab și Jumeirah, Dubai Marina, Moscheea Jumeirah, Drive through Ski Dome, Downtown area Dubai, Dubai Mall, Burj Khalifa photo-stop, Rulers Palace , Fotografie Dubai Frame, Fortul Al Fahidi și Muzeul Dubaiului, Bastakiya, Dubai Creek, plimbare cu feribotul Abra pe pârâul Dubaiului, plimbare prin piața de aur și soukul Spice

  Ziua 2 - Safari în deșert cu cină și spectacol la grătar O evadare de la viața orașului și de la deșert pentru o plimbare aventuroasă și palpitantă peste dunele roșii ale deșertului arab. Photo-stop în mijlocul deșertului arab și mergeți pe dunele de nisip. Sosiți în campingul Majlis unde veți fi întâmpinat cu ghawa arabă și date locale. Încercați mâinile pe o varietate de activități, cum ar fi schiul de nisip peste dune, Narghilea (pipa de fum shesha), serviciul de designer Lady henna pentru tatuaj pe mâini sau picior, fotografia de costume arabe. Încercați câteva gustări și băuturi răcoritoare Emarati la camping. La lumina lunii va fi servită o somptuosă cină tip bufet la grătar, cu băuturi răcoritoare. Spectacolul de foc cu derviș, spectacolul de dans Tanoura în egiptean solo și spectacolul merzmerising de dansatoare de burtă adaugă condimente serii. O cină somptuosă tip bufet la grătar, cu băuturi răcoritoare. După o seară plină de distracție, veți fi lăsat înapoi la hotelul dvs. din Dubai.

  Ziua # 3 - Excursie de o zi întreagă la orașul Abu Dhabi cu ghid Turul orașului Abu Dhabi este un tur de o zi întreagă pentru 10 ore complete, care include ridicarea și întoarcerea de la hotelul dvs. din Dubai. Turul se face pe scaun în baza autocarului. Turul vizită principalele momente importante, cum ar fi oprirea în lumea Ferrari, circuitul Yas Marina, orașul și cornișa din Abu Dhabi, oprirea foto a muzeului Luvru, satul de patrimoniu, vizita la strălucita moschee Sheikh Zayed, drumul de-a lungul palatului prezidențial, palatul Emirates, Turnuri Etihad. După un tur de o zi întreagă, veți fi lăsați înapoi la hotelul dvs. din Dubai. NOTĂ: Turul orașului Dubai și safariul în deșert se pot face o zi sau 2 zile

   

 • Important

  Ora preluării: ora exactă de preluare va fi informată de echipa noastră de operațiuni prin whatapp sau prin e-mailul dvs. înainte de tur, astfel încât să puteți aștepta în holul hotelului în consecință. Odată ce ați confirmat rezervarea online, vă rugăm să vă asigurați că contactați echipa noastră adăugând WhatsApp sau trimiteți-ne un e-mail la sales@abctoursdubai.com

   

 • Recenzie

  Scrie o recenzie
  Spune-ne parerea ta despre acest produsTururi combinate: turul orașului Dubai + turul Abu Dhabi + Safari în deșert
  Rating-ul dumneavoastră