WIZA TURYSTYCZNA DUBAJ / WIZA WJAZDU ZEA

WIZA TURYSTYCZNA DUBAJ / WIZA WJAZDU ZEA

To częste pytanie… Jak mogę uzyskać wizę do ZEA?… Lub… Jak uzyskać wizę do Dubaju? Bez obaw ......... Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Wizę wjazdową do ZEA można uzyskać za pośrednictwem ABC Tours Dubai, lokalnego organizatora wycieczek w Dubaju. Złożenie wniosku o wizę do Dubaju za pośrednictwem ABC Tours Dubai jest wygodne i bezproblemowe. My, ABC Tours, jest jedną z takich firm oferujących turystom wizę wjazdową do ZEA na maksymalny pobyt 30 dni, wizy tranzytowe i wizy wielokrotnego wjazdu do ZEA dla osób przybywających tu statkami wycieczkowymi. Jednak wiza wjazdowa do ZEA jest oferowana tylko turystom, którzy dokonali rezerwacji hoteli lub wycieczek u nas zgodnie z przepisami rządowymi. Wszyscy pasażerowie potrzebują wizy wjazdowej do ZEA przed przybyciem. Rząd Dubaju oferuje wizy turystyczne do większości krajów, z wyjątkiem posiadaczy paszportów izraelskich. Jesteśmy upoważnieni do wydawania wiz tylko tym turystom, którzy posiadają paszporty zwykłe / zwykłe, natomiast osoby posiadające paszporty dyplomatyczne mogą się udać do swoich ambasad. Turystyczne wizy wjazdowe są dostępne dla wszystkich narodowości, z wyjątkiem posiadaczy paszportów izraelskich. Wszyscy odwiedzający ZEA muszą posiadać kopię ważnej wizy wjazdowej do ZEA i przekazać ją funkcjonariuszom imigracyjnym na lotnisku. W ramach środków bezpieczeństwa na lotnisku wszyscy pasażerowie posiadający wizę turystyczną poddawani są na lotnisku kontroli wzroku, na której należy przedstawić wydrukowaną turystyczną wizę wjazdową.Jak uzyskać wizę do Dubaju? Dokumenty wymagane do rozpatrzenia wizy wjazdowej do ZEA• Ważna kopia paszportu (kolorowa) wysyłana do ABC Tours w formacie jpg nie więcej niż 40 kilobajtów• Kolorowe zdjęcie paszportowe wysyłane do ABC Tours w formacie jpg nie więcej niż 40 kilobajtów• Wypełniony formularz wniosku wizowego w celu przetworzenia wizy turystycznej.• Potwierdzenie biletu 

Důležité podrobnosti pro vydávání vstupních víz do SAE

  • Všichni cestující musí mít platný cestovní pas platný po dobu nejméně 6 měsíců od data vstupu do Spojených arabských emirátů.
  • Cestovní doklady a identifikační karty nejsou přijímány jako platné pasy. Cestující, kteří jsou držiteli těchto dokumentů, jsou považováni za neplatné a náklady jsou nevratné.
  • Po odeslání nebo zpracování víza nejsou možné žádné opravy. Je třeba vzít v úvahu novou žádost o vízum a poplatky.
  • Všechna požadovaná víza podléhají schválení imigračních úřadů a mohou být bez udání důvodu odmítnuta.
  • Všechny vízové ​​poplatky musí být zaplaceny v době podání žádosti a jsou nevratné. Pokud tedy imigrační úřady víza neudělí, náklady na účtovaná víza se nevracejí ani neupravují.
  • Všichni touroperátoři musí zajistit, aby klienti cestující do SAE měli správnou dokumentaci, jak je vysvětleno výše. Imigrační oddělení nepřijme žádné výjimky.

Pátek a sobota jsou svátky v Dubaji. Všechny imigrační úřady proto zůstanou během těchto dvou dnů pro vydávání nových vstupních víz uzavřeny

Státní příslušníci, kteří nevyžadují vízum, musí být sjednáni před cestou do SAE

Státní příslušníci Rady pro spolupráci v Perském zálivu (GCC) nepotřebují pro vstup do SAE vízum.

Držitelům pasů z níže uvedených zemí bude při příjezdu do Spojených arabských emirátů zdarma poskytnuto 30denní vízum. Žádná aplikace před cestou není nutná. Při průchodu imigrací na kterémkoli letišti ve Spojených arabských emirátech bude váš pas opatřen razítkem Visa Visa.

 

Andorra, Austrálie, Brunej, Kanada, Hongkong, Irsko, Japonsko, Kazachstán, Malajsie, Monako, Nový Zéland, Čínská lidová republika, Ruská federace, San Marino, Singapur, Jižní Korea, Ukrajina, Spojené království, Spojené státy americké, Vatikán

 

Držitelům pasů z níže uvedených zemí bude při příjezdu do Spojených arabských emirátů zdarma poskytnuto vízum pro vícedenní vstupy na 90 dní, platné po dobu 6 měsíců od data vydání a na pobyt celkem 90 dní. Žádná aplikace před cestou není nutná. Při průchodu imigrací na kterémkoli z mezinárodních letišť ve Spojených arabských emirátech bude váš pas opatřen razítkem o návštěvě.

 

Rakousko, Barbardos, Brazílie, Belgie, Bulharsko, Chile, Kostarika, Chorvatsko, Kypr, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Grenada, Maďarsko, Honduras, Island, Itálie, Lotyšsko, Leichtenstein, Litva, Lucembursko , Malta, Černá Hora, Mexiko, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Republika Kribati, Seychely, Srbsko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Uraguay