WYCIECZKI PO DUBAJU I DUBAJU WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM

Dubaj 2020: Najlepsze wycieczki i zajęcia - Co robić w Dubaju, Zjednoczone Emiraty ArabskieDubaj szybko pojawił się w ostatnich latach dzięki serii atrakcyjnych, kreatywnych i imponujących projektów, które umieściły to miasto na szczycie każdej listy. Oto kilka najważniejszych atrakcji, których nie będziesz chciał przegapić, odwiedzając ten pustynny hotspot.

1. Najlepsze pustynne safari Dubaj - Ciesz się kompletnym pustynnym safari po arabskiej pustyni. Poznaj kulturę, dziedzictwo i tradycję na środku pustyni.

2. Burj Khalifa - podziwiaj niesamowity widok na nowoczesną architekturę, odwiedzając 124 i 125 poziom Na szczycie najwyższej wieży na świecie.

3. Wyspy Palmowe - podziwiaj malownicze widoki ósmego cudu świata - sztucznie zbudowanych wysp palmowych Jumeirah u wybrzeży

4. Fontanny Dubaju - pokaz fontann w Dubaju to prawdziwy spektakl. Zarezerwuj miejsce w pobliskiej restauracji i obejrzyj spektakularne pokazy tańczących fontann. Ciesz się rejsem łodzią po kanale w Dubai Downtown.

5. Muzeum Dubaju - mieszczące się w XVIII-wiecznym forcie Al Fahidi daje wgląd w historię, kulturę i dziedzictwo życia Beduinów przed erą naftową.

6. Burj Al Arab - luksus połączony z nowoczesną architekturą, najwyższy na świecie hotel w Dubaju oferuje do wyboru restaurację na najwyższym poziomie lub podwodną restaurację pośród morskich stworzeń

7. Dubai Mall - kompleksowe miejsce, w którym mieszczą się hotele, restauracje, sklepy, lodowisko, kino i wiele więcej.

8. Dubai Frame - architektoniczny punkt orientacyjny w Zabeel Park w Dubaju znany jako największa ramka na zdjęcia z imponującymi widokami na Stary i Nowy Dubaj.

9. Wycieczka po Dubaju - podziwiaj przegląd starego i nowoczesnego Dubaju podczas naszej doskonale przygotowanej wycieczki po Dubaju.

10. Wielki Meczet Szejka Zayeda w Abu Zabi - niesamowite arcydzieło współczesnej architektury, to obowiązkowa atrakcja Dubaju.