Skupiny zpáteční cesty do Spojených arabských emirátů

Jste připraveni s námi prozkoumat? Nenechte si ujít příležitost vylepšit si dovolenou na kombinovaném zpáteční programu ze Spojených arabských emirátů a Ománu. Itineráře na míru lze uspořádat na základě rozpočtu a zájmu klienta.

 

Omán sdílí své severozápadní hranice se Spojenými arabskými emiráty a je to dokonalá rovnováha pro skupiny, které si chtějí užít živé město Dubaj a Spojené arabské emiráty a zároveň si užít historii, kulturu, dědictví a malebné krajiny Ománského sultanátu obklopené na jih a na východ u Arabského moře, na sever u Ománského zálivu,

 

Níže naleznete ukázkový program na 7 nocí / 08denní ukázkový program na zpáteční cestu do Spojených arabských emirátů pro vaši referenci.

 

Den # 01

Přílet na mezinárodní letiště v Dubaji.

Setkání, přivítání a pomoc zástupce ABC Tours mimo letiště.

Transfer soukromým příjezdem do 4hvězdičkového hotelu v Dubaji a odbavení.

Přenocování ve 4hvězdičkovém hotelu v Dubaji

 

Den # 02

Snídaně v hotelu.

Prohlídka města Dubaj - moderní a kulturní prohlídka Dubaje

Vaše turné v Dubaji je cestou k minulému a současnému vývoji v Dubaji. Projíždíme se po malebné pláži Jumeirah a zastavujeme se v ikonickém hotelu Burj Al Arab ve tvaru plachty, který je známý jako nejluxusnější na světě. Dále pojedete na stromě Palm Jumeirah a užijete si výhled na luxus ohraničený na kmenech Palm u pobřeží Dubaje. Udělejte si zastávku poblíž Atlantis Resortu za 1,5 miliardy USD zabudovaného na Palm Jumeirah a poté pokračujte v jízdě podél pobřeží, abyste viděli největší uměle vytvořený Dubai Marina na světě - živá ilustrace renesance pouštní země transformované na pulzující komunitu . Rychle se zastavte v Modré mešitě - největší mešitě v Dubaji a obdivujte umělecké dílo, které svým velkolepým islámským architektonickým stylem živě láká do myslí svých návštěvníků, turistů i cizinců. Projděte hlavní silnici, která spojuje Emiráty s moderními mrakodrapy na paralelních stranách dálnic, navštivte čtvrť Burj Khalifa Downtown, navštívíte Burj Khalifa - nejvyšší věž na světě, kde budete mít šanci zachytit věž na svých kamerách. Ve výšce 828 metrů je nejvyšší budova na světě úžasem jako žádná jiná. Projděte se před palácem Zabeel - palácem vládce Dubaje. Na rozdíl od moderní tváře Dubaje pojedeme vedle potoka Deira. Nahlédněte do oblasti Bastakiya ve Staré čtvrti, abyste pochopili arabský život v době před ropou. Podívejte se na domy bývalého obchodníka s větrnými věžemi „Barjeels“, nejstarší formou klimatizace. Rychle se projeďte po vodě přes dubajský potok. Po svém návratu je čas se projít po nejznámější dubajské pamětihodnosti - zlatém trhu a trhu s kořením.

 

1001 arabských nocí Večerní pouštní safari s BBQ večeří

 

Tato prohlídka odjíždí odpoledne do klidu pouště s malebnými zastávkami a vzrušující jízdou v pouštní duně. Cesta pokračuje přes poušť a dostanete příležitost vidět velbloudí farmy. Sledujte krásný západ slunce v poušti a zachyťte je na svém fotoaparátu. Budete přesměrováni do našeho tradičního beduínského kempu, kde se můžete věnovat jízdě na velbloudech, pískování a vyzkoušet si hennu na rukou nebo nohou. Vychutnejte si lahodnou grilovanou večeři pod hvězdnou oblohou. Pohodlně se usaďte a relaxujte, zatímco kouzelník vystupuje, a sledujte tradiční lidový tanec Tanura, který vás jistě uchvátí. Po honosné večeři sledujte, jak podmanivá břišní tanečnice předvádí svoji show za svitu měsíce. Vraťte se do hotelu

Přenocování ve 4hvězdičkovém hotelu v Dubaji

 

Den # 03

Snídaně v hotelu

Dubaj - Abú Dhabí

Objevte Abu Dhabi - hlavní město Spojených arabských emirátů. Podívejte se na největší umělý přístav na světě - „přístav Jebel Ali“, když projíždíme cestou do Abú Dhabí. Photo-stop na světě Ferrari a světově proslulém okruhu Yas Marina - domovu automobilových závodů Formule 1. Jeďte směrem k městu, projeďte se po nádherném Abu Dhabi Corniche a sledujte moderní architektonické paláce a budovy. Projeďte kolem Qasr AL Watan - paláce vládce Abú Dhabí. Navštivte vesnici dědictví a pochopte životní styl Emiratis v éře před ropou. Nakonec prohlédneme Velkou mešitu šejka Zayeda, jednu z největších mešit na světě. V mešitě je třeba dodržovat pravidla oblékání - volné dlouhé kalhoty nebo dlouhé sukně a dlouhé rukávy. Žádné kraťasy pro muže, žádné těsné a průhledné oblečení. Ženy si musí zakrýt hlavu šátkem.

Přenocování ve 4hvězdičkovém hotelu v Abú Dhabí

 

Den 04

Snídaně v hotelu.

Abu Dhabi - Al Ain

Užijte si skvělý den procházkou krásným zahradním městem Al Ain. Projíždíme krásnou a svěží zelení, než dosáhneme pohoří Hajar. Po příjezdu navštivte muzeum Al Ain a zrekonstruovaný Starý palác pozdního H.H. Sheikha Zayeda, zesnulého vládce Abú Dhabí a zesnulého prezidenta Spojených arabských emirátů. Procházejte se po nedaleké oáze Al Ain a podívejte se na starodávný zavlažovací systém Falaj postavený Peršany před více než 3000 lety. Podívejte se na město Al Ain na vrcholu Jebel Hafeet - tyčící se skalnatá výška, která stojí na stráži nad Al Ain a hraničí s Ománem. Vrcholem cesty je velbloudí trh, největší ve Spojených arabských emirátech, kde si o velbloudech vizualizujete a pochopíte více. Před jízdou do hotelu si můžete dopřát přepychový oběd formou bufetu a přenocovat.

Přenocování v hotelu Hilton Al Ain nebo podobně.

 

Den 05

Snídaně v hotelu.

Al Ain - Nizwa

Jeďte na hranici SAE / Omán a po splnění vízových formalit přejděte do Ománu. Pokračujeme do Nizwy, starobylého města v severním Ománu přes Ibri. Navštěvujeme hrad Jabreen známý jako „Palác Bilayaroub“ známý svou stropní výzdobou a pozoruhodnou architekturou. Jeďte dále a zastavte se u Bahly, známé svou keramikou. Projeďte se, abyste viděli zříceniny Tanuj, než dorazíme do Nizwy, bývalého hlavního města Ománu

Přenocování ve 4hvězdičkovém hotelu v Nizwě

 

Den 06

Snídaně v hotelu.

Nizwa - Muscat

Naši cestu zahajujeme návštěvou impozantní pevnosti Nizwa ze 17. století a souku, o kterém se ví, že je nejlepším místem k nákupu tradičních beduínských stříbrných šperků. Cesta do hlavního města Ománu - Maskatu. Po příjezdu do Maskatu jeďte do Starého Města, kde se budeme procházet kolem portugalských pevností Jalali a Mirani postavených v 16. století. Fotografická zastávka v Qasr Al Alam, paláci HM Sultan Qaboos. Jeďte do Muttrah, kde můžete vidět rybí trh, a pak se projděte dovnitř Mattrah souk, vedle corniche. Muttrah souk je známý pro své stříbrné řemeslné obchody, souviniery, parfémy, oblečení a mnoho dalšího…. Vaše další zastávka je v muzeu Bait Al Zubair, které představuje kulturu, tradici a nádheru dědictví jedinečné islámské architektury.

Přenocování ve 4hvězdičkovém hotelu v Maskatu

Den 07

Snídaně v hotelu.

Muscat - Nakhl - Muscat

Prohlídka začíná projetím krásné ambasádní čtvrti Muscat na cestě do Velké mešity sultána Qaboose (ne v pátek). Zastavujeme pro fotky mešity. Kodex oblékání použitelný pro návštěvu mešity - volné dlouhé kalhoty nebo dlouhé sukně, dlouhé rukávy a šátek na hlavu pro dámy. Žádná zkratka pro muže.

Město Nakhl, asi 100 km od Maskatu, které je nejznámější svými četnými datlovými háji. Ain Al Thawarah je další oblíbenou atrakcí v Nakhalu. Pramen je zastrčený mezi datlovými farmami pár kilometrů od pevnosti Nakhal a teče po celý rok teplou minerální vodou shromážděnou v bazénech. Projíždíme Seebem, předměstí Maskatu. Návrat do města Muscat.

Přenocování ve 4hvězdičkovém hotelu v Maskatu

 

Den 08

Snídaně v hotelu.

Podívejte se z hotelu a odlet z hotelu na letiště Muscat.